Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0