Movies
Ratings
314
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
MissingRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0