Titles you rated
MoraRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5