Movies
Ratings
530
MonsterRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0