Movies
Ratings
11
Blue StreakRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0