Movies
Ratings
298
50 First DatesRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
St. Trinian'sRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Lemonade MouthRated ★ 4.0
LOLRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0