Titles you rated
HarbinRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
ShameRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5