Movies
Ratings
426
Into the StormRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0