Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
You, the LivingRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.0