Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0