Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5