Movies
Ratings
23
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5