Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Dr. NoRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0