Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
A Gang StoryRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5- Talking ArchitectRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.0