Movies
Ratings
33
3 IdiotsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0