Movies
Ratings
185
Fast FiveRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0