Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0