Movies
Ratings
31
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5