Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0