Titles you rated
Behind the CandelabraRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
White Bird in a BlizzardRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
Coming HomeRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0