Titles you rated
Independence DayRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5