Titles you rated
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.5
SibelRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
45 YearsRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
ToscanaRated ★ 1.0