Titles you rated
CloserRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5