Movies
Ratings
426
JokerRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0