Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
The Color PurpleRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
AnnieRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0