Movies
Ratings
983
RampageRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
WindstruckRated ★ 4.5