Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 5.0