Movies
Ratings
199
The A-TeamRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
GoneRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0