Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 1.5
TaxiRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0