Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5