Movies
Ratings
207
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5