Movies
Ratings
38
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.0