Movies
Ratings
148
Train to BusanRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0