Titles you rated
American UltraRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 1.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5