Movies
Ratings
22
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Touchy FeelyRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
The TransporterRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0