Titles you rated
- The CureRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5