Movies
Ratings
553
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 4.0