Movies
Ratings
17
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0