Movies
Ratings
242
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Suspect XRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5