Titles you rated
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0