Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5