Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0