Movies
Ratings
63
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 2.0