Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
HulkRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0