Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5