Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0