Movies
Ratings
151
The ClassicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5