Titles you rated
47 Meters Down: UncagedRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0