Titles you rated
TitaneRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0