Movies
Ratings
265- BackpikeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5